VGP

Mercedes-Benz Virtual GP

Projekt Virtual GP je unikátní platformou organizující profesionální soutěže ve virtuálních závodech. Jde o nezávislý komerční projekt, který v České republice nemá konkurenci a jedná se i o raritu na poli světového esportu. S využitím nejmodernějších technologií se snaží spojit to nejlepší z reálného i virtuálního světa, a to v době, kdy simulátory hrají čím dál zásadnější roli ve světě motorsportu a automobilovém průmyslu.

Více: https://www.virtualgp.cz/

BESIP_Logo2

BESIP

Samostatné oddělení Ministerstva dopravy BESIP je hlavním koordinačním orgánem v oblasti bezpečnosti silničního provozu v České republice. Primárně se zaměřuje na prevenci bezpečnosti v dopravě a na ovlivňování chování všech účastníků silničního provozu na národní úrovni. Zajišťuje mediální komunikaci klíčových témat z oblasti bezpečnosti silničního provozu, organizaci celostátních kampaní a další mediální aktivity, které podporují povědomí široké veřejnosti o bezpečném chování v silničním provozu. Zároveň se věnuje systematické a efektivní dopravní výchově. Vytváří výukové materiály pro děti v mateřských a základních školách, metodické a didaktické pomůcky pro učitele, realizuje programy a projekty i pro studenty středních škol a zajišťuje praktickou dopravní výchovu na více než 160 dopravních hřištích po celé České republice. Je odpovědné za realizaci, plnění a vyhodnocování „Národní strategie bezpečnosti silničního provozu 2011 – 2020“ a sekretariátem Rady vlády pro bezpečnost silničního provozu, která je stálým poradním orgánem vlády v oblasti bezpečnosti silničního provozu.

Více: https://www.ibesip.cz/

Benzina2020

Benzina ORLEN

Benzina je součástí skupiny Unipetrol a provozuje nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic v České republice. Za 62 let své existence prošla bohatým vývojem. Dnes se jedná o tradiční a zároveň moderní značku českých motoristů, která je charakteristická svými vysoce kvalitními palivy a zákaznickými službami. Kromě paliv EFECTA s čistícím účinkem nabízí Benzina také prémiová paliva VERVA a široký sortiment občerstvení v gastronomickém konceptu STOP CAFE. Benzina vydává i vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS, celkem v Česku provozuje 416 čerpacích stanic a má tržní podíl 24,3 %. V minulém roce vstoupila na Slovensko, když v dubnu otevřela první čerpací stanici v Malackách. V současnosti má Benzina ve své síti na Slovensku již 10 stanic.

Nobe-web

Autoškola NOBE

Autoškola NOBE vznikla již v roce 1991! Senzační výuka ve stabilním zázemí, kvalitně poskytovaný výcvik, skvělí učitelé, osobitý přístup a vysoká úspěšnost studentů u závěrečných zkoušek – to jsou privilegia autoškoly NOBE!

eset-logo

ESET

Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Ten drží rekordní počet ocenění a díky jejím technologiím může více než miliarda uživatelů bezpečně objevovat možnosti internetu. Široké portfolio produktů ESET pokrývá všechny populární platformy včetně mobilních a poskytuje neustálou proaktivní ochranu při minimálních systémových nárocích. ESET se stal první společností, která díky dlouhodobě vysoké úrovni ochrany získala 100 ocenění prestižního magazínu Virus Bulletin VB100. Za těmito úspěchy stojí zejména dlouhodobé investice do vývoje. Jen v České republice nalezneme tři vývojová centra a to v Praze, Jablonci nad Nisou a Brně. Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

MOGUL-logo

MOGUL

Automobilové oleje MOGUL se začaly vyrábět v roce 1927 a značka se stala v českých zemích synonymem pro slovo olej. Historie není tím, co určuje současnou podobu nejznámějších českých olejů. Jsou to především moderní technologie, výzkum a vývoj.

Současné oleje MOGUL nejen že snesou srovnání se špičkovými oleji jiných renomovaných výrobců, ale v řadě aspektů je svými parametry překonávají. V péči o automobil se na ně můžete s důvěrou spolehnout. MOGUL reprezentuje kvalitu a spolehlivost. Oleje této značky jsou typické vysokým viskozitním indexem, celoroční použitelností a trvanlivostí. Svým výkonem zajišťují bezpečné mazání motoru, zvyšují jeho výkon a dlouhou životnost.

Na oleje MOGUL přísahali nejlepší automobiloví borci už ve třicátých letech minulého století a zkušení motoristé se řídili jejich příkladem. I ve 21. století s olejem MOGUL v motoru závodního speciálu vítězí řada závodníků, jako například Roman Kresta, Jan Černý, Roman Častoral a další.

České oleje MOGUL patří do skupiny výrobků pardubické rafinerie minerálních olejů PARAMO. Firma se specializuje především na výrobu mazacích a procesních olejů, asfaltů a parafinů. Rafinerie zpracovává olejové hydrogenáty, které využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry a nízkou odparností. PARAMO je na cestách s vámi od roku 1889 a je součástí skupiny Unipetrol.

Thrustmaster

Thrustmaster

Značka Thrustmaster, která byla založena již v roce 1992, je součástí společnosti francouzské společnosti Guillemot Corporation, která se specializuje na výrobu hardwaru a příslušenství pro PC a herní konzole. Thrustmaster nabízí široké portfolio produktů, které dokáží uspokojit nároky všech uživatelů od profesionálů po příležitostné hráče. Hlavní hodnoty této značky jsou shrnuty v mottu „vášeň, kvalita a inovace“, které vystihuje hlavní přednosti, které Thrustmaster svým zákazníkům nabízí. Reálný zážitek ze hry, nejnovější technologie, prvotřídní design a kvalita. Herní volanty, joysticky, gamepady, sluchátka a další specializované příslušenství Thrustmaster používají i profesionální virtuální závodníci. Nechte se vtáhnout do hry s profesionálním herním vybavením.

bigshock

Big Shock!

Produktová řada Big Shock! byla na trh uvedena v roce 2003. Prvním produktem s nezaměnitelným černo-žluto-červeným brandem byl nápoj Big Shock! Svým složením s nejvyšším povoleným množstvím přírodního kofeinu, taurinu a celou řadou vitamínů dodávají tu správnou dávku energie. Dnes je tato značka jednou z nejžádanějších na poli energetických výrobků.

TP-LINK

Společnost TP-LINK, založená v roce 1996, se stala jedním z předních poskytovatelů síťových produktů pro segmenty SOHO a SMB na světě, díky nabídce inovativních a oceňovaných řešení. Společnost TP-LINK, která je hodnocena jako poskytovatel produktů WLAN číslo 1, dodává do více než 120 zemí a po celém světě obsloužila již desítky milionů zákazníků.

TP-LINK je společnost, která se plně věnuje vývoji svých produktů, služeb a vztahů se zákazníky prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a vývoje, přísných postupů zajišťování jakosti a účinných osvětových kampaní. Firemní kulturu společnosti TP-LINK pomáhají formovat zásady udržování věrnosti zákazníků prostřednictvím interakce, pozornosti a zpětné vazby, a rovněž úsilí o dosažení úspěchů a obětavý přístup k inovacím.

Logitech

Logitech

Logitech navrhuje a vytváří produkty, jež zaujímají místo v každodenní interakci lidí s digitálními technologiemi. Před více než 35 lety začala společnost Logitech propojovat lidi pomocí počítačů a nyní její produkty lidi spojují také prostřednictvím hudby, počítačových her, videa. Mezi značky společnosti Logitech patří Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones, ASTRO Gaming a Logitech G. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

LenovoLegion2019

Lenovo Legion

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace.

DEXFIN-web

DEXFIN

Finanční a obchodovací platforma nové generace.